Kontakta oss

Linda Ungsäter – Rektor

linda.ungsater@hultsfred.se – 0495– 24 11 18

Aina Kalle – Rektor

aina.kalle@hultsfred.se – 0495- 24 04 57

Rosie Folkesson – samordnare, VFU-ansvarig, kontaktperson för lärarprogrammet

rosie.folkesson@hultsfred.se – 0495- 24 00 22

Monica Hjelm – utbildningsmäklare

monica.hjelm@hultsfred.se – 0495 -24 00 24

Ingegerd Alatalo – marknadsförare och kontaktperson för Music Event & Management

ingegerd.alatalo@hultsfred.se – 0495-24 00 23

Christine Lundh – utbildningsadministratör

christine.lundh@hultsfred.se – 0495- 24 00 28

 

 

E-post: campus@hultsfred.se

Telefon: 0495-24 00 00 (Växel)

Hultsfred Lärcenter

Campus Hultsfred, Box 513

Transportgatan 4, 577 26 Hultsfred

Faktureringsadress:
Hultsfreds kommun, Ref 658 Box 510, 577 26 Hultsfred