Kontakta oss

Linda Ungsäter, Rektor, Hultsfred Lärcenter, linda.ungsater@hultsfred.se 0495 –   24 11 18

Aina Kalle, Rektor, Hultsfred Lärcenter,  Aina.kalle@hultsfred.se  0495- 24 04 57

Rosie Folkesson, samordnare, teknik och VFU-ansvarig, kontaktperson för lärarprogrammet,  rosie.folkesson@hultsfred.se,  0495- 24 00 22

Monica Hjelm, utbildningsmäklare, monica.hjelm@hultsfred.se, 0495 -24 00 24

Ingegerd Alatalo, marknadsförare och kontaktperson för Music Event & Management, ingegerd.alatalo@hultsfred.se , 0495-24 00 23

Christine Lundh, utbildningsadministratör, christine.lundh@hultsfred.se , 0495- 24 00 28

Mail
campus@hultsfred.se
Telefon
0495-24 00 00 (Växel)
Postadress
Campus Hultsfred, Box 513, 577 26 Hultsfred
Besöksadress
Campus Hultsfred/Rock City, Transportgatan 4, 577 39 Hultsfred
Faktureringsadress
Hultsfreds kommun, Ref 658 Box 510, 577 26 Hultsfred

 

  • Artikeln svarar på följande